Stovyklavietė „PASAKA“

Stovykloje „Pasaka“ poilsiauti gali iki 350 vaikų. Atvykus pasitiks 2022 metais renovuota, didelė, jauki ir puikiai sutvarkyta aplinka. Jaunuoliai savo sportinius gebėjimus galės tobulinti krepšinio, tinklinio arba futbolo aikštėje. Jeigu norėsis ramių akimirkų, jaunimas galės patogiai įsitaisyti su knyga pavėsinėje arba pasisupti gamtos garsuose.

Muzikos, šokio ir teatro pasirodymai vyks erdvioje salėje. Gyvensime puikiai ir patogiai įrengtuose nameliuose („PILYJE“, „BERŽE“, „GEGUTĖJE“, „UOSYJE“, „DREBULĖJE“, „EGLĖJE“, „ŽILVINE“ ir „ĄŽUOLE“). Šie nameliai yra renovuoti, jaukūs, atitinkantys šiuolaikinius standartus. Kiekviename namelyje yra patogūs kambariai, dušai ir WC.

Nameliuose kambariai suskirstyti po du, tris, keturis, penkis. Didžiausias privalumas – vos kelios minutės iki jūros!

 

Stovyklavietė „RAGANĖ“

„Raganės“ stovyklavietės pastatą sudaro trys aukštai bei du korpusai, kuriuose įrengti keturviečiai, penkiaviečiai bei aštuonviečiai kambariai. Kiekviename aukšte rasite dušus ir WC. Stovykla „Raganė“ talpina iki 330 vaikų.

Tai autentiška, prisiminimais kvepianti stovyklavietė. Didelėje stovyklos teritorijoje rasite krepšinio, paplūdimio tinklinio, futbolo aikštę ir treniruoklių aikštelę. Renginių salėje organizuojami koncertai, rengiami spektakliai, šokama lauko estradoje, kino salėje rodomi filmai, taip pat siūlomos stalo teniso ir stalo žaidimų erdvės. Kokybišką maistą valgysime erdvioje stovyklos valgykloje.

10 minučių smagaus pasivaikščiojimo iki Baltijos jūros pakrantės.

Apie mus

Sugrįžtame atsinaujinę ir entuziastingai tikime, kad galime sukurti įsimintiniausią vasaros nuotykį vaikams bei jaunimui.
PRIVATUMO POLITIKA

Rekvizitai

LIETUVOS NEFORMALIOJO ŠVIETIMO AGENTŪRAJuridinio asmens kodas: 302848387PVM mokėtojo kodas: LT100007095119
Naujienlaiškis

Stovyklos Pajūryje © 2024. Visos teisės saugomos.