Stovyklavietė “Pasaka”

Apie stovyklą

Septynios dienos – septyni nauji patyrimai! 

 

Pasisveikinimo diena. Pirmoji stovyklos diena skirta susipažinimui, draugystės sukūrimui ir bendraminčių atradimams. Čia visi stovyklautojai gali pasidalinti savo lūkesčiais, susipažinti su vadovais ir kitais dalyviais bei su stovyklą. Pirmą dieną mūsų laukia ne tik smagiausios susipažinimo veiklos, tačiau ir smagiausios krikštynos, vėliavos pakėlimas bei nuotaikingas vakaras prie laužo!

Žaidimų festivalis. Antroji diena pripildyta žaidimų ir linksmybių! Laukia netikėtumai, žaidimų festivalio staigmenos, kur vyks įvairūs konkursai, lenktynės ir komandiniai bei asmeniniai žaidimai. Tai puikus būdas ugdyti komandinį dvasią, bendruomeniškumą, skatinti bendrystę bei kurti smagiausią nuotaiką.

Energijos maratonas. Trečiąją dieną visi stovyklautojai dalyvauja intensyviame fizinio aktyvumo maratone. Žygiai, sportinės varžybos, veiklos pajūryje ir kitos veiklos  (o jų bus laaabai daug) ne tik stiprina kūną, bet ir puikiai atstato gerą nuotaiką bei energiją.

Žaliasis kursas. Šią dieną skirsime gamtai, jūrai bei įdomybių tyrinėjimui. Stovykla organizuoja įvairias dirbtuves apie ekologiją, augalus, gyvūnus bei tvarios gyvensenos principus. Tai puikus būdas skatinti aplinkosaugą ir atsakingą požiūrį į gamtą.

Nuotykių šturmas. Penktoji diena prasidės su įspūdingu nuotykių šturmavimu ir neįtikėtina staigmena. Stovyklautojai įveiks įvairius iššūkius, daug sužinos, eis, kurs, plauks…užėmimai neleis nuobodžiauti…, jus užklups žaidimai ir pramogos, kurios skatina drąsą ir bendradarbiavimą.

Kūrybinis šuolis. Šią dieną skirsime kūrybai ir meniniam išreiškimui. Dailės, rankdarbių, muzikos ir teatro dirbtuvės leidžia kiekvienam stovyklautojui atrasti savo kūrybinį talentą (O JĮ TIKRAI TURIME KIEKVIENAS!!!) ir pasidalinti savo kūrybine energija su visu stovykla.

Atsisveikinimo magija. Paskutinė stovyklos diena puošiama magiškais momentais. Čia visi prisimena nuostabias stovyklos akimirkas, dalinasi įspūdžiais ir sukuria įsimintiną atsisveikinimą. Tai diena, kai kiekvienas jaučia pasiilgimą ir džiaugiasi bendrai patirtais nuotykiais bei patyrimais.

NUMATOMOS PAMAINOS:

06 23 – 06 29
06 30 – 07 06
07 07 – 07 13
07 14 – 07 20
07 21 – 07 27
07 28 – 08 03
08 04 – 08 10
08 11 – 08 17
08 18 – 08 24 

KAINA

Pirmiesiems 500 kelialapių kaina 300 Eur. Kitiems stovyklos kaina 330 Eur.

APGYVENDINIMAS

Stovykla „Raganė“ talpina iki  330 vaikų Tai autentiška, prisiminimais kvepianti stovyklavietė. Didelėje stovyklos teritorijoje rasite sporto aikštynus, įskaitant krepšinio, paplūdimio tinklinio, futbolo aikštę ir treniruoklių aikštelę. Renginių salėje organizuojami koncertai, rengiami spektakliai, šokama lauko estradoje, rodomi filmai kino salėje, taip pat siūlomos stalo teniso ir stalo žaidimų erdvės.

Maitinsimės erdvioje stovyklos valgykloje, kur bus užtikrintas kokybiškas maistas. „Raganės“ stovyklavietės pastatą sudaro trys aukštai bei du korpusai, kuriuose įrengti keturviečiai, penkiaviečiai bei aštuonviečiai kambariai. Kiekviename aukšte rasite dušus ir WC patogumus.

Stovykla „Raganė“ kviečia mėgautis ne tik pramogomis stovykloje, bet ir už 10 minučių smagaus pasivaikščiojimo pasimėgauti nuostabiąją Baltijos jūra. 

Apie mus

Sugrįžtame atsinaujinę ir entuziastingai tikime, kad galime sukurti įsimintiniausią vasaros nuotykį vaikams bei jaunimui.
PRIVATUMO POLITIKA

Rekvizitai

LIETUVOS NEFORMALIOJO ŠVIETIMO AGENTŪRAJuridinio asmens kodas: 302848387PVM mokėtojo kodas: LT100007095119
Naujienlaiškis

Stovyklos Pajūryje © 2024. Visos teisės saugomos.