Stovyklavietė

Pasaka

APIE KĄ MES?

Veiklumas, kūrybiškumas, inovatyvumas – tai patirsime ateities kūrėjų erdvėje – pajūrio stovykloje PASAKA. Čia kiekvienas ras galimybę atskleisti savo unikalumą ir rinktis, ką nori tyrinėti ir giliau pažinti. STEAM’inti, nerti į KŪRYBINIUS ATRADIMUS, kopti į OLIMPĄ  ar aiškintis GAMTOS KODUS? Programose veiklos subalansuotos lavinti saviraišką, plėtoti gebėjimus, patirtį, stiprinti sveikatą ir kartu pailsėti – įkvėpti pušų ir jūros ošimo. Stovykloje įgytos patirtys leis dalyviams per trumpą laiką susipažinti bei pajausti, ar jis nori augti bei veikti su šiomis žiniomis ir grįžus iš stovyklos jas tobulinti neformaliojo ugdymo užsiėmimuose ar renkantis karjeros kelią.

Apgyvendinimas

Stovyklos programa

8–18 m.

DIENOTVARKĖ:

8.00–8.30 Pabudimas
8.30–9.00 Rytinė mankšta
(Bendroji mankšta, joga, bėgiojimas pajūryje.)
9.00–9.30 Pusryčiai
9.30–10.00 Ryto suktukas
(dienos lūkesčiai, emocijų kortelės)

10.00–12.30 ATEITIES KŪRĖJŲ STUDIJA

12.30–13.00 Laisvas laikas
13.00–13.30 Pietūs

13.30–15.30 PAJŪRIO NUOTYKIAI

15.30 Pavakariai
15.30–16.00 Laisvas laikas

16.00–18.00 TOBULĖJIMO TRASA

18.00–18.30 Vakarienė
18.30–20.00 Pasiruošimas renginiui
20.00–21.00 Vakaro renginys
21.00 Naktipiečiai
21.00–22.30 Saulės palydėjimas/ Diskoteka / Laužas
22.30–23.00 Dienos refleksija. Poilsis

MŪSŲ VEIKLA

Ateities kūrėjų studija

STEAM’o įkvėpti! 

Susipažinsi su kasdieninėje aplinkoje veikiančiais mokslo dėsniais. Jaunojo tyrėjo laboratorija, planetariumas, teleskopai, judesio aptikimo sistema – tai priemonės, leisiančios visokeriopai patirti STEAM veiklas. Hipotezių kėlimas, moksliniai eksperimentai, supančios aplinkos analizavimas. Tyrinėsime, pažinsime ir atrasime, kaip mokslas veikia realiame pasaulyje!

Kūrybinis šturmas!

Kiekvieną dieną įsitrauksime į skirtingas meno formas. Kviesime tyrinėti ir atrasti naujas šokio, muzikos, teatro, dailės spalvas bei išraiškos būdus. Ieškosime tvaraus meno galimybių. Planuosime bei organizuosime renginius.

Kartu į Olimpo viršūnę!

Maža sveikatos ir aktyvaus žmogaus laboratorija, kurioje vykdomos veiklos ir  bendravimas, pagrįstas aktyvaus judėjimo, savęs pažinimo bei sveikos gyvensenos principais. Pažintis su savo ištverme bei žmogaus galimybėmis. Įvairiausių sportinių veiklų išbandymas, savo aukštumų siekimas bei įkvepiantys svečiai padės pasiekti asmeninį OLIMPĄ!

Laukiniais pėdsakais!  

Tegul prasideda nuotykiai gamtoje! Stebėsime, pažinsime bei tyrinėsime gamtą, pasitelkę išmaniąsias technologijas dalyvausime gamtos „medžioklėje“ bei „ralyje“. Pajūrio regioninio parko gamtos pažinimas, susitikimai su gamtininkais, kurie padės pajausti, pamatyti, išgirsti gamtą ir  suprasti neregėtas erdves. Eisim, roposim, šliaušim, kelsimės per upelius, lipsim į skardžius ir saugosimės, kad nepaliktume pėdsakų!

TAVĘS LAUKIA

Stovykla prie jūros leis mums mėgautis bangomis, pajūrio smėliu, gražiausiais pažintiniais takais, įspūdingais saulėlydžiais. Ne tik daug maudysimės, tačiau  kursime, žaisime bei daug šnekučiuosimės!

Pažinsime save bei savo ištvermę!  Mūsų laukia bendrystę kursiantys komandiniai žaidimai, pasitikėjimą įkvepiančios savęs pažinimo veiklos, iššūkiai žygiuose, varžybose. Kursime draugystę bei pasitikėjimą naujais draugais! Išsivešime didesnį pasitikėjimą savimi, savarankiškumą bei žinojimą, kad kiekvienas esame unikalus!

Kiekvieną vakarą dalyvausime bei kursime renginius! Vaidinsime pasakas, dalyvausime „Pasakovizijoje“, kartu su šokėjais dalyvausime ŠOKIŲ MARATONE, atrasime savo TALENTUS, suksime filmus,  kasdien šėlsime diskotekose.

Lydėsime saulę nuo gražiausių pajūrio skardžių, vakarais šnekučiuosimės prie laužo bei valgysime zefyrus!

KĄ IŠSIVEŠIME?

Pasitikėjimą savimi bei gilesnį savęs pažinimą.

Bendrystės jausmą, gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti.

Žinias, patirtis ir įgūdžius.

PIlną bagažą įsimintinų akimirkų bei būrį naujų draugų!

Pasirinkite stovyklos pamainą

Apie mus

Sugrįžtame atsinaujinę ir entuziastingai tikime, kad galime sukurti įsimintiniausią vasaros nuotykį vaikams bei jaunimui.
PRIVATUMO POLITIKA

Rekvizitai

LIETUVOS NEFORMALIOJO ŠVIETIMO AGENTŪRAJuridinio asmens kodas: 302848387PVM mokėtojo kodas: LT100007095119
Naujienlaiškis

Stovyklos Pajūryje © 2024. Visos teisės saugomos.