JURGITA

Laikas kartu praturtina abu pasaulius: vaikų ir mano. Vieni kitiems dovanojame draugystę, šypsenas, pasitikėjimą, pokalbius ir džiaugsmą veikiant bei kuriant kartu. Būkime dovana vieni kitiems.

SMILTĖ

Mane žavi vaikų smalsumas ir atvirumas pasauliui. Jų entuziazmas užkrečia, įkvepia ir primena į kiekvieną situaciją pažiūrėti nauju žvilgsniu. Dirbti su vaikais yra ne tik galimybė dalintis žiniomis, bet ir kartu tyrinėti pasaulį, patirti netikėtų atradimų bei tobulėti.

EDMUNDAS

Dirbant su vaikais smagu jiems padėti pažinti pasaulį, suprasti, mokytis, sportuoti, padrąsinti, kartu juoktis. Tai yra abipusis ryšys. Kiekviena situacija priverčia ir mus pačius išmokti kažko naujo ar prisiminti tai, kas jau buvo pamiršta.

PIJUS

Mano tikslas dirbant su vaikais – perduoti jiems stovyklos energiją tokią, kokią pats ją turėjau būdamas stovyklautoju. Manau, mano patirtis leidžia suprasti, kodėl vaikai važiuoja į tokias poilsio stovyklas kaip „Pasaka“ – susirasti naujų draugų, pailsėti nuo mokytojų ir mokymosi ir gerai praleisti laiką.

RUGILĖ

Kai dar būdama vaikas laksčiau „Pasakos“ takeliais, niekada negalvojau, kad ateis diena, kai prie mano durų slenksčio stovės vadovo rogės. Ši vasara – jau penktoji čia. Šimtai vaikų, tūkstančiai prisiminimų ir priminimų sau bei kitiems, kad niekur geriau, nei „Pasakoje“, nėra. Ne mes čia vasaromis auginame vaikus, o jie mus. Savo emocijomis, meile, tyrumu ir džiaugsmu iki kitos vasaros. Tai yra laimingiausias gyvenimo ratas.

TIMAS

Man labai patinka dirbti su vaikais: įkvepia jų neišsemiama energija ir noras atrasti naujus dalykus. Jų tyrumas ir nuoširdumas atneša laimę ir vidinę ramybę. Noriu įkvėpti vaikus tapti kūrėjais, kurti ryšį, supažindinti su naujais dalykais.

ASTA

Su vaikais sustoja laikas. Pati nejučia prarandu laiko pojūtį. Nepajuntu, kad su jais kartu šypsausi nuoširdžia šypsena ir garsiai kvatojuosi! Noriu bendrauti, patarti, pamokyti, paguosti, išklausyti, išgyventi, patirti, įveikti. Ne visi galime padaryti didžių dalykų, tačiau galime daryti mažus dalykus su didele meile.

ALINA

Dirbdama su vaikais labai vertinu jų tikrumą ir nuoširdumą, tai, kad jie gyvena čia ir dabar. Kol mes, suaugusieji, dėliojame didžiulį būtinų darbų sąrašą, vaikai pastebi net menkiausią smulkmeną. Norisi mokytis to iš jų. Su vaikais gera kartu kurti, mokytis, augti, matyti, kaip jie geba pažinti pasaulį. Labai smagu suteikti pagalbą ir aplinką, palankią tyrinėti vis naujus dalykus, o pamačius, kad jie tavo dėka išties kažko išmoko, apima pats geriausias jausmas, kuris motyvuoja ir toliau tobulėti ir geriau juos pažinti.

INGRIDA

Didžiausia man gyvenime duota dovana – visą laiką būti su vaikais. Drauge žaisti, atrasti, mokytis vieniems iš kitų ir juoktis. Tai, ką darome su vaikais, kokius iššūkius jie man padovanoja, mane augina ir turtina. Atsidėkodama už šią dovaną, kasdien nuoširdžiai dalinu visiems save. Dalyba yra pati geriausia daugyba.

DOMINYKAS

„Pasaka“ – tai vieta, kur jaučiausi geriausia savo versija. Todėl kasmet darau viską, kad galėčiau čia grįžti ir džiaugtis vasara su jau gerai pažįstamais veidais, o kartais gal ir pamiršti, kad pats esu suaugęs.

Apie mus

Sugrįžtame atsinaujinę ir entuziastingai tikime, kad galime sukurti įsimintiniausią vasaros nuotykį vaikams bei jaunimui.
PRIVATUMO POLITIKA

Rekvizitai

LIETUVOS NEFORMALIOJO ŠVIETIMO AGENTŪRAJuridinio asmens kodas: 302848387PVM mokėtojo kodas: LT100007095119
Naujienlaiškis

Stovyklos Pajūryje © 2024. Visos teisės saugomos.