Apie

Lietuvos neformaliojo švietimo agentūra (aktyvi nuoroda į lineša.lt puslapį) išsikėlė sau tikslą sukurti turiningą, kokybišką bei smagią stovyklą Lietuvoje, tad įsipareigojame kurti nepakartojamą ir įsimintiną patirtį kiekvienam stovyklautojui, siekiant ugdyti fizinį, emocinį, intelektualinį ir socialinį augimą. Mūsų tikslas – skatinti draugystę, kūrybingumą, pasitikėjimą savimi bei kitais, supratimą apie pasaulį. Stengiamės suteikti saugią, skatinančią augti bei jaukią aplinką, kurioje kiekvienas vaikas arba jaunuolis gali atrasti savo unikalumą, įgyti naujų įgūdžių bei įgyti nuostabių prisiminimų, kurie lydės juos visą gyvenimą. Stovykloje puoselėjame draugystę, nuotykius, mokymąsi ir bendruomenės dvasią, skatiname bei padedame augti asmenybei ir dalintis savo talentais su kitais.

Mūsų misija – skatinti vaikų ir jaunimo poilsį, kuriame kiekvienas gali atsipalaiduoti, mėgautis aktyviu laisvalaikiu ir kartu formuoti stiprią ir draugišką bendruomenę.

Mūsų vizija – kurti jaukią ir įkvepiančią erdvę, kurioje įsimintini nuotykiai, neformalios ugdymo veiklos ir stipri bendruomenės dvasia sudarytų pagrindą vertingiems gyvenimo įgūdžiams.

Mes siekiame, kad mūsų stovykla taptų saugiu, bet tuo pat metu iššūkių kupinu nuotykių, kuris leistų vaikams ir jaunuoliams išbandyti savo ribas, kurti draugystes, lavinti kūrybingumą ir ugdyti atsakomybės jausmą. Mes trokštame, kad stovykloje vyktų nuolatinis pažinimo, savęs supratimo ir komandinio darbo procesas, skatinantis asmeninius bei bendruomeninius augimo procesus.

Kviečiame jus pasinerti į vasaros nuotykius 2022m. renovuotoje stovyklavietėje “Pasaka” (aktyvi nuoroda) bei autentiškoje stovykloje “Raganė” (aktyvi nuoroda).

Apie mus

Sugrįžtame atsinaujinę ir entuziastingai tikime, kad galime sukurti įsimintiniausią vasaros nuotykį vaikams bei jaunimui.
PRIVATUMO POLITIKA

Rekvizitai

LIETUVOS NEFORMALIOJO ŠVIETIMO AGENTŪRAJuridinio asmens kodas: 302848387PVM mokėtojo kodas: LT100007095119
Naujienlaiškis

Stovyklos Pajūryje © 2024. Visos teisės saugomos.