KLASĖMS

Patyriminės dviejų arba trijų dienų stovyklos grupėms:

“Trys dienos ilgiau nei savaitė” – intensyvi pažintinė programa klasėms, kurios metu vaikai susipažins su Kuršių Nerija, aplankys Lietuvos jūrų muziejų bei delfinariumą, plauks baidarėmis bei kitaip pažvelgs į pajūrio kraštą. Programoje – žygiai, kelionė dviračiais (dviračių nuoma į kainą įskaičiuota), susitikimas su Memelio burmistru bei smagus laikas stovyklavietėje su klasės draugais – sportiniai žaidimai, barbekiu vakarėlis bei vakaras prie laužo.

Kaina: nuo 160 Eur iki 240 Eur asmeniui už 3 paras (kaina priklauso nuo pasirinktų veiklų kiekio).

Draugiškumo šturmas” – stovykla paremta socialinių – emocinių kompetencijų ugdymu, kuri apima bendradarbiavimo, pagarbos, pasitikėjimo, autentiškumo bei kitų svarbiu kompetencijų ugdymo žaidimus, kurie skatina draugiškumą, pažinimą, įsiklausymą bei komandos kūrimą. Programoje – patyriminiai žaidimai, interaktyvus spektaklis, žygis prie Olando kepurės, išmaniųjų technologijų kūrybiškas naudojimas, bei smagus laikas stovyklavietėje su klasės draugais – sportiniai žaidimai, barbekiu vakarėlis bei vakaras prie laužo.

Kaina: nuo 160 Eur iki 240 Eur asmeniui už 3 paras (kaina priklauso nuo pasirinktų veiklų kiekio).

Susipažinimo stovyklos penktokams bei devintokams – susirinkus į klasę naujiems moksleiviams, laukia pirmas iššūkis – pažinti vienas kitą. Mes sukūrėme programą, kurioje susipažinimas virs smagiu žaidimu, kuris virs į tikrą DRAUGYSTĘ. Pagarba, priėmimas, vienas kito supratimas, komandiškumas – tai, ko reikia darniai klasei. Programoje – susipažinimo veiklos, žygis arba plaukimas baidarėmis, smagus vakarėlis bei filmo kūrimas, kuris niekada neleis pamiršti to, ką sukursime ČIA.

Kaina: nuo 160 Eur iki 240 Eur asmeniui už 3 paras (kaina priklauso nuo pasirinktų veiklų kiekio).

Edukacijos:

“Kalėdinė pasaka pajūryje”  – gruodžio mėnesį lauksime visų “Pasakos” stovyklavietėje įkurtame Kalėdiniame miestelyje, kuris virs į tikrą PASAKŲ karalystę. Kartu su nykštukais bei kitais pasakų personažais kepsime meduolius, gaminsime kalėdinius žaisliukus, rašysime svajonių laiškus, žaisime žaidimus, ir, žinoma, susitiksime su pačiu Kalėdų seneliu! Edukacijos trukmė 3 val.

Kiti renginiai:

Išeistuvės prie jūros!

Kitokios pamokos!

 

PEDAGOGAMS

Atsipalaidavimo dienos pajūryje – mokytojų atsipalaidavimo dienos yra ypatingai svarbios jų emocinės sveikatos palaikymui. Mes kviečiame pedagogus atsipūsti, atkurti jėgas ir pasimėgauti jūra, pušimis bei veiklomis, kurios suteiks atsipalaidavimą, sumažins streso lygį bei įkvėps kurti bei bendrauti. Atsipalaidavimo dienų tikslas yra suteikti mokytojams galimybę atsikvėpti nuo kasdienių įsipareigojimų ir pasinerti į įvairias veiklas, kurios skatina asmeninį augimą bei poilsį.

Programa apima įvairias veiklas, pradedant rytinėmis mankštomis ar pasivaikščiojimais pajūrio taku. Tęsiant su įdomiais ir kūrybiškais užsiėmimais, tokiais kaip tapybos, piešimo ar rankdarbių dirbtuvės, kurios leistų mokytojams išreikšti savo kūrybingumą ir saviraišką. Taip pat programą gali papildyti streso valdymo užsiėmimai, įvairios patyriminės, atpalaiduojamosios veiklos, neuroedukaciniai užsiėmimai, žygiai pajūrio takais.

Stovyklavietė įsikūrusi pušyne prie pat jūros (5min pušyno taku), nuo kurios galime keliauti vienu gražiausiu Baltijos jūros taku link Olando kepurės. Pasivaikščiojimas, knygų skaitymas, ar tiesiog svajonių kūrimas, tikime, gali suteikti galimybė atsipūsti bei atgauti energiją.

Galime sukurti aplinką, kurioje būtų skatinamas ne tik atsipalaidavimas, bet ir bendravimas su kolegomis.  Galima organizuoti konferencijas, seminarus ar kitas Jums naudingas veiklas, kur mokytojai galėtų neformaliai bendrauti ir dalintis savo patirtimi bei idėjomis.

 

Pušimis kvepianti pajūrio stovyklavietė laukia Jūsų!

Jūsų užklausų lauksime rasa.povilaviciene@linesa.lt

Apie mus

Sugrįžtame atsinaujinę ir entuziastingai tikime, kad galime sukurti įsimintiniausią vasaros nuotykį vaikams bei jaunimui.
PRIVATUMO POLITIKA

Rekvizitai

LIETUVOS NEFORMALIOJO ŠVIETIMO AGENTŪRAJuridinio asmens kodas: 302848387PVM mokėtojo kodas: LT100007095119
Naujienlaiškis

Stovyklos Pajūryje © 2024. Visos teisės saugomos.