2023 metais atnaujinta stovykla „PASAKA“ kviečia į nepamirštamą stovyklavimo patirtį!

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad mūsų pajūrio stovykla šią vasarą grįžta su nauju veidu visomis prasmėmis! Po kruopštaus atnaujinimo ir modernizavimo darbų mes kviečiame Jus patirti neįkainojamą atostogų nuotykį.

Kas naujo mūsų laukia?

Jaukūs renovuoti nameliai: mūsų stovykla pasižymi jaukiu interjeru, kuris puikiai derinasi su aplink esančiu pušynu. Renovuoti 8 nameliai, miegamieji, dušai bei kitos patalpos jūsų atostogas pavers komfortiškas bei įsimintinas.

Įvairiapusių užsiėmimų pasirinkimų erdvės: siekdami užtikrinti, kad kiekvienas atvykęs atrastų savo mėgstamą veiklą, siūlysime įvairiapusių užsiėmimų, kurias vykdysime sporto aikštynuose bei naujai įrengtoje renginių salėje. Tai puiki galimybė atsipalaiduoti, atskleisti savo talentus ir smagiai leisti laiką!

Renovuoti ne tik nameliai: mes pasitiksime ir pasiūlysime jums atsinaujinusią stovyklos programą, kuri praturtinta nuotykiais, aktyvia veikla bei kūrybiniais užsiėmimais, stovyklos svečiais, kurie nustebins ir, žinoma, staigmenos, kurių laukiame nemažiau nei jūs!

Gamtos grožis pajūryje: stovykla įsikūrusi nuostabiame pušyne, o kelias iki jūros trunka vos 7 minutes. Kasdienės veiklos paplūdimyje leis mėgautis gaiviu jūros vėju ir saule.

Tai NE TIK VASARAI: kviesime jus į „Pasakos“ stovyklavietę ištisus metus! Lauksime jūsų stovyklose pavasarį, rudenį ir net žiemą! Kviesime kartu patirti jūrą, pušyną, sveikatinimo takus, žygius pajūryje, kursime veiklas klasėms, organizacijoms, girdėsime JUMS ir kursime JUMS!

Stovykla atidaryta ir laukia Jūsų atvykimo!

Įkvėpkite gryno jūros oro, patirkite nepakartojamas akimirkas, atraskite savo talentus, pasimėgaukite naujais draugais ir leiskite atostogoms būti ne tik poilsiu, bet ir nepamirštamu vasaros nuotykiu. Mes esame pasiruošę suteikti Jums neprilygstamą patirtį – atvykite ir įsitikinkite tuo patys!

Apie mus

Sugrįžtame atsinaujinę ir entuziastingai tikime, kad galime sukurti įsimintiniausią vasaros nuotykį vaikams bei jaunimui.
PRIVATUMO POLITIKA

Rekvizitai

LIETUVOS NEFORMALIOJO ŠVIETIMO AGENTŪRAJuridinio asmens kodas: 302848387PVM mokėtojo kodas: LT100007095119
Naujienlaiškis

Stovyklos Pajūryje © 2024. Visos teisės saugomos.