Vasaros stovykla PASAKA nuo 2024.06.23 iki 2024.06.29

410,00 

JAUNIMO VASAROS STOVYKLA PAJŪRYJE 

PASAKOS stovyklavietė

Skirta: 8–18 metų amžiaus jaunimui.

Stovykla, kurianti visapusišką poilsį, aktyvias pramogas, smagius nuotykius prie jūros bei asmenybę auginančius iššūkius!

Stovyklautojas ištyrinės įvairias veiklas, skatinančias fizinį, emocinį, protinį ir socialinį vystymąsi. Įveiks iššūkius keliančius žygius, bendravimo barjerus, augins pasitikėjimą savimi, dalyvaus olimpinėse žaidynėse, geriau pažins save ir susikurs įsimintinas akimirkas kasdieniuose vakarėliuose.

Apgyvendinimas: atvykus pasitiks 2023 metais renovuota, didelė, jauki ir puikiai sutvarkyta aplinka. Jaunuoliai savo sportinius gebėjimus galės tobulinti krepšinio, tinklinio arba futbolo aikštėje. Jeigu norėsis ramių akimirkų, jaunimas galės patogiai įsitaisyti su knyga pavėsinėje arba pasisupti gamtos garsuose. Muzikos, šokio ir teatro pasirodymai vyks erdvioje, nepakartojamos atmosferos salėje. Gyvens puikiai ir patogiai įrengtuose nameliuose,  2–8 vietų kambariuose. Šie nameliai yra renovuoti, jaukūs, atitinkantys šiuolaikinius standartus. Kiekviename namelyje yra patogūs kambariai, dušai ir WC. Didžiausias privalumas – iki jūros vos kelios minutės!

VIETŲ NEBĖRA

Kategorija:

Apie mus

Sugrįžtame atsinaujinę ir entuziastingai tikime, kad galime sukurti įsimintiniausią vasaros nuotykį vaikams bei jaunimui.
PRIVATUMO POLITIKA

Rekvizitai

LIETUVOS NEFORMALIOJO ŠVIETIMO AGENTŪRAJuridinio asmens kodas: 302848387PVM mokėtojo kodas: LT100007095119
Naujienlaiškis

Stovyklos Pajūryje © 2024. Visos teisės saugomos.